Азат Усеналієв «Українські отамани» - Абдельхаким Ельбарка «Пустельні яструби»

00:26:49

WSB увібрав у себе краще з обох боксерських культур: від професіоналів - відсутність на спортсменах майок і шоломів, від любителів - боксерські рукавички - вони знижують ризик розсічень за рахунок пом'якшення ударів, але також зменшують кількість нокаутів.

Детальніше про цю та інші події знаходьте у новинах світу на сайті segodnya.ua, вболіваймо за Українських Атаманів разом. Шануймося! Слава Україні! Героям Слава!

«Українські отамани» — національний боксерський клуб, учасник Всесвітній серії боксу (WSB). Створений на базі збірної України з боксу, він увібрав у себе все найкраще, що є у вітчизняній школі цього виду спорту: багаторічний досвід висококласних тренерів та міць і волю найкращих боксерів України.

Клуб був заснований за ініціативи президента Федерації боксу України Володимира Продивуса у 2012 році, після успішного виступу української збірної на Олімпійських іграх у Лондоні. Саме тоді WSB перейшла до загальнонаціонального формату (клуб представляв вже не окреме місто, а цілу країну) і запросила Укпаїну помірятися силами з іншими країни у зовсім новому, видовищному варіанті. Відсутність шолому, тейпування рук, більша кількість раундів та нові правила — все це не могло не привабити українських спорсменів. Наша країна прийняла виклик і починаючи з третього сезону Всесвітньої серії боксу є постійним учасником цих змагань і займає лідируючі позиції як в загальнокомандних, так і в індивідуальних рейтингах WSB.

Автором назви клубу став капітан команди дебютного для України сезону WSB, двократний Олімпійський чемпіон та чемпіон світу, один з найтитулованіших боксерів-любителів у світі — Василь Ломаченко.

«Отамани» у назві символізує еліту боксерської спільноти. Адже раніше тільки найкращих в Україні удостоювали честі називатись отаманом. Ці люди були взірцем для інших і вели за собою. Саме отамани довіряли представляли свої соціальні групи (курені, міста, сотні та т.п.).

Такою ми і зберегли цю традицію:  щоб стати «отаманов» необхідно бути кращим з кращих бійців, тільки тоді боксеру довірять захищати честь і славу України на міжнародній арені, тільки тоді він стае пліч-о-пліч з іншими гідними синами нашої країни, щоб довести усьому світу, що українці могутня і сильна нація.

  • Категория ролика: Бокс
  • Дата загрузки:

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!